ltenderu

AKTUALŪS DOKUMENTAI:

1. Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 22 d. sprendimo nr. T2-352 „Dėl vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigas, įgyvendinančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo.

2. Dėl vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigas, įgyvendinančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašo patvirtinimo.

 


           DĖL ĮKAINIŲ PAKEITIMŲ

-Sprendimas dėl atlyginimo už maitinimo paslaugą klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo ir atlyginimo dydžio nustatymo.

-Sprendimas dėl Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016 m. Gegužės 26 d. Sprendimo nr. T2-143 „dėl atlyginimo už maitinimo paslaugą klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo ir atlyginimo dydžio nustatymo" pakeitimo.

-Atlyginimo už maitinimo paslaugą Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašas.

-Atlyginimo dydis už maitinimo paslaugą klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, regos ugdymo centro socialinio ugdymo skyriaus mokiniams ar dalyviams ir įstaigų darbuotojams.

DARBO LAIKAS


Lopšelio ir darželio grupės dirba nuo 7.30 val. iki 18.00 val. (10,30 val. režimu). 

 


MOKESTIS

Skaityti  skyrių "Viešosios paslaugos".Užmokestis už dalinį vaiko išlaikymą turi būti sumokėtas už einamąjį mėnesį.
Maistas gaminamas įstaigos virtuvėje. Ugdytiniai maitinami 3 kartus per dieną.